אודות

אחרי שנים רבות של ניהול חנויות סט מתנות החלטנו לפנות לקהל האינטרנטי שלנו ולכל קהל הלקוחות אשר מחפשים מזוזה על מנת להציע את מגוון המזוזות הגדול שלנו לקנייה נוחה ומהירה דרך האינטרנט.

האתר שלנו נותן מענה לאלה המחפשים מזוזה באופן מהיר ואין להם זמן להגיע לחנות כדי להתרשם מהמזוזות באופן פיזי.

כל בתי המזוזות שלנו מיוצרים בארץ בעבודת יד בעיצוב אישי, נקי ומוקפד, החשיבה המנחה אותנו בסט מזוזות אשר עומדת לכם בבסיס קניית המזוזה היא שהמזוזה היא חלק אינטגרלי מעיצוב הבית וצריכה להשתלב בקו הרמוני ואחיד עם המשקוף והכניסה לחלל הבית או החדרים. מגוון המזוזות הגדול נותן לכם את האפשרות להגיע לכך ללא התפשרות על העיצוב ועל רצונותיכם.

האומנים המיוצגים על ידנו בסט מתנות מכינים את המזוזות בעבודת יד תוך הקפדה יתרה על איכות העבודה, שילובי חומרי הגלם והתוצאה הסופית. הם משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר לייצור המזוזות כגון: אלומיניום, נירוסטה, פרספקס, אבן, פיוטר ועוד.

מגוון המזוזות העצום ואפשרויות השילוב בין סגנונות העיצוב והחומרים מאפשר לכם למצוא במקום אחד את כל המזוזות האהובות והמתאימות לכם במיוחד.

השתדלנו לצלם את המזוזות בצורה הכי נכונה ואמיתית שניתן כך שיתקבל הרושם הנכון מהמוצר

כמה מילים על חנות סט מתנות

סט מתנות היא חנות עמוסת כל טוב בניהול משפחתי הממוקמת בשדרת החנויות היוקרתית ממילא ומובילה את תרבות התכשיטים, המתנות והמזכרות באזור. צוות החנות צבר ניסיון רב לאורך שני עשורים של פעילות והדבר משתקף בסניף ממילא – המבחר, הכמות, המגוון והשירות החם הם ללא תחרות. בחנות תמצאו מגוון מתנות, מזכרות, יודאיקה, תכשיטים, חמסות, סטים דקורטיביים של כלים, טליתות, פמוטים, כוסות לקידוש ופריטים נוספים.

 אז אם אתם מחפשים מתנה לעצמכם או ליקירי לבכם, תמצאו אותה כאן

חלון הראווה המרהיב של החנות הוא רק ספתח להפתעות שתמצאו בפנים. ההתמחות של סט מתנות היא במתנות לבית שמשלבות עיצובים דקורטיביים אלגנטיים ומתוחכמים בהם תוכלו לעשות שימוש פרקטי בבית שלכם. מלאי המוצרים של החנות מתעדכן ללא הרף. בסט מתנות תמיד קיימים פריטים מותאמים לעונות השנה וגם לחגי ישראל השונים. כך למשל, תוכלו למצוא בחנות מגוון מוצרים לקראת ליל הסדר, חנוכיות מהודרות או סביבונים מיוחדים לקראת חג החנוכה. כל המבקרים בחנות ייהנו מייעוץ מקצועי וליווי אישי שיתאים את מוצרי החנות השונים לאופי של הבית שלכם.

כל הפריטים בחנות מיוצרים בידי כ-50 אמנים ישראלים שונים וכל אחד מהם חלוץ בתחומו. כל הפריטים מיוצרים תחת הקפדה על הפרטים הקטנים ובעבודת יד כדי להגיע לרמת הגימור המרבית. התכשיטים בחנות מגיעים היישר מהסטודיו של מיטב הצורפים והאומנים בישראל.

סט מזוזות הינה מעין שלוחה אינטרנטית של חנות סט מתנות הבאה לתת מענה לביקוש למוצר אחד בלבד והוא מזוזות לבית או לחדרים.

דילוג לתוכן